Behçet uz hastanesi psikiyatri randevu alma

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 15:35

bugün sizlere İzmir Dr Behçet uz çocuk hastalıkları ve cerrahisi eğitim ve araştırma Hastanesi çocuk psikiyatri bölümünden nasıl randevu alınır bileceği hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

sizlerden gelen mailler gerek yorumlar olsun sürekli aynı şey İzmir Behçet uz çocuk hastanesine psikiyatri bölümüne randevu bulamıyoruz sıra bulamıyoruz şeklindedir bu konuya Bir açıklık getirmek istedik öncelikle psikiyatri bölümü daha doğrusu çocuk psikiyatrisi direkt elden sıra vermemektedir mutlaka randevunuz olmanız gerekmektedir.

Ayrıca okullardan verilen mektuplar direkt sıra verilmesini sağlamamaktadır bunun için de yine randevu almanız gerekmektedir.

Behçet uz çocuk psikiyatri bölümünden randevu alabilmek için en Garanti yöntem gece yarısı MHRS sistemi ya da 182 nolu telefonu aramaktır neden gece yarısı diye merak edenler varmış çünkü sistem otomatik olarak her gece 15 gün sonrası için randevuları otomatik olarak açmaktadır.

sizlere daha iyi yardımcı olabilmek için hala bu işi yapamayan yani randevu alamayan kişiler varsa aşağıdaki yorum bölümüne belirtirse ekibimiz ücretsiz olarak sizlere yardımcı olacaktır.

unutmayın Dr Behçet uz psikiyatri bölümü çocuk psikiyatrisi randevu alma işlemi herhangi bir ücret karşılığında değildir kesinlikle sizden para isteyen para karşılığı randevu alacağım ya da sıra alacağını söyleyen kişilere itibar etmeyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir