En cok tercih edilen devam sutu

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 03:24

Bebek beslenmesinde anne sütü bebeğin için en iyisi, bu nedenle emzirmeye devam edebildiğin kadar etmen gerek. Minik kuzunu yalnızca anne sütüyle beslemenin mümkün olmadığı durumlarda, devam sütü kullanmadan önce bir uzmana danışmayı sakın ihmal etme. Biz de senin için en iyi devam sütü markalarını araştırdık. Hangi markanın devam sütünün içeriğinde neler var ve hangi dönemlerde kullanıma uygun, hadi öğren.

Aptamil 1; doğumdan itibaren 6. ayın sonuna kadar kullanılabilen, bir devam sütü. Doktorun farklı bir öneride bulunmadığı takdirde Aptamil 2 bebek sütüyle devam edebilirsin. Aptamil 3 devam sütünü ise bebeğinin 9. ayından itibaren kullanabilirsin.

SMA 1 bebek sütü, doğumdan itibaren ilk 6 aylık dönemde bebeklerin günlük besin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik üretilen bir ürün. Yalnızca laktoz içerir, uzun zincirli PUFA ve nükleotit (Bilgi depolama ve aktarımında kullanılır.) ilavelidir. SMA bebek sütünün, 400 gr ve 900 gr olmak üzere iki çeşidi var. SMA ürün ailesini aşağıda görebilirsin.

Hipp bebek sütü, organik içeriğiyle annelerin ilgisini çeken bebek ürünlerinden biri. Portföyünde 3 çeşit devam sütü bulunuyor.

  • Hipp 2 devam sütünü, Hipp 1 veya herhangi bir bebek sütünün devamı olarak 6. ayın sonundan itibaren kullanabilirsin. 300 ve 800 gr olmak üzere iki çeşidi var.
  • Hipp 3 organik devam sütünü, Hipp 2 veya herhangi bir devam sütünü takiben 10. ayın sonundan itibaren kullanabilirsin.
  • Ek gıda döneminde, vitamin ve mineral destekli gıdalarla öğünleri faydalı bir hale getirmen, bebeğinin gelişimi için çok önemli. Bebelac, çeşit çeşit tahıl içeriğiyle doyurucu özellikte ve bebeklerin seveceği bir lezzette.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir