Gelinlik 2019

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 21:26

Herkese merhaba sitemize hoşgeldiniz gelinlik 2019 konumuzda yepyeni gelinlik modelleri ve bilgileri sizler için derledik.

Öncelikle gelinlik nedir diye merak edenler varsa buyrun cevabı;

Gelinlik, gelin tarafından düğün ya da nikah esnasında giyilen özel giysi. Gelinliğin rengi, biçimi ve önemi davetlilerin dinine ya da kültürüne göre değişiklik gösterir.

Gelinlik 2019 modelleri özellikle yaz aylarında çok moda olan gelinlikler.

Balo tipi ya da prenses model kabarık gelinliklerin son dönem gözdelerinden biri de tüm ihtişamı ile kaburga model gelinlikler oldu.

Peki sıkça duyduğumuz kaburga gelinlik nedir, nasıl bir modeldir, gelin birlikte bakalım.

Üst kısmı, bedeni çok sıkı bir şekilde sararak belin inceliğini vurgulayan bu modellerde oldukça kabarık olan etek, geniş dalgalı bir görünüm sergileyecek şekilde tasarlanmıştır.

Bazen de oldukça hacimli eteğe sahip gelinliğin içine giyilmiş kaburga tarlatan modeli

Bize bu dalgalı görüntüyü verebilmektedir. Farklı kumaşlardan ve değişik yaka tiplerine sahip olabilen

kaburga gelinlik fiyatları,kullanılan malzeme, işçilik ve tasarıma göre farklılık gösterebilmektedir.

Kaburga gelinlik modelleri 2019 sezon trendleri ile birleşince zamanımızın modern gelinleri için gösterişten taviz vermeyen, göz alıcı ve zarif birer alternatif olacaklardır.

Uzun kuyruklu kaburga gelinlikler, kapalı mekanlarda gerçekleşecek düğünler için çok uygun olabileceği gibi, kuyruksuz tasarlanmış modeller, yaz düğünleri, kır ya da havuz başı düğünleri için düşünülebilir.

İllüzyon tül yaka ile tasarlanmış, düşük omuz görünümlü ve kalp yaka kesimli kaburga etek gelinlik.

Pembe tonlarında çiçek motifli dantel işlemeler olan uzun kollu kaburga gelinlik, şeffaf pul ve boncuklar ile ışıl ışıl gözüküyor.

İşte rüya gibi bir kaburga gelinlik modeli. Saten kumaş üzerine yüzlerce minik üç boyutlu çiçekler ile süslenmiş bu gelinlik, uzun kuyruğu ile göz alıcı bir duruş sergiliyor.

Kalp yaka kesimli ve askılı olan bu model belinizin inceliğini vurgulamakta.

Baştan aşağıya farklı bir dokuya sahip dantel kumaştan tasarlanmış bu kaburga gelinlik detayındaki minik kol detaylarını ister omuz başlarında, isterseniz düşük omuz havasında kullanabilirsiniz.

Kalp yaka olarak tasarlanmış bu model sade detaylara sahip olsa da dantel kumaşın ve ışıltılı işlemelerin zenginliği ile göz alıcı bir tarza sahip oluyor.

Boat site captain zeynep

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir