Kuru Şampuan Ne işe Yarar

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 19:51

Son zamanların gözdesi kuru şampuan ne işe yarar bilgileri sitemizde.

Bazen canınız hiç o banyoya girmek istemez. Banyoya girmek kolay da gerisi zor değil mi kızlar

Gün boyu koşuşturma ve kirli hava nedeniyle ağırlaşan saçlarını yıkayacak vakti her zaman bulamayabilirsin.

Kirli saça ise şekil vermek oldukça zordur. Artık saçını yıkamaya vakit bulamadığında hayatını kurtaracak, birkaç saniyede saçlarını tertemiz yapacak bir çözümün var : Kuru Şampuan

Kuru şampuan nasıl kullanılır, kuru şampuan ne işe yarar ve kullanımı, kuru sampuan spreyi kullananlar nasıl kullanılmalı uygulanmalı

Bu tür bir şampuanı daha önce kullanmayanlar ya da bir kaç sefer kullananlar fakat beklediği performansı alamayanlar.

Genellikle bayanlar kuru şampuanı, saçlarını yıkamaya vakit bulamadıklarında kullanıyor.

Kuru şampuan yağlanan saç diplerini pudramsı yapısıyla emerek sizlere yenilenmiş bir görünüm ve güzel koku sağlar. 

Kuru şampuan çok kötü, berbat, hiç güzel değil, saçlarımı unla yıkamış gibi oldum vb şikayetlerde bulunanlar galiba siz yanlış uygulama kurbanısınız.

Bayanlar öncelikle saçlarınızda herhangi bir karışıklık olmaması lazım yani saçlarınız birbirine geçmiş bir durumda ise onları güzelce tarayın.

Hanımlar eğer sprey şeklinde olanlardan elinizde varsa kullanmadan önce iyice çalkalayın. Bunu yapmak spreyin içindeki malzemelerin daha iyi karışmasını ve ince olmasını sağlar.

Spreyi 20 cm uzaklıktan saç köklerine doğru sıkın.

Şampuan spreyini sıkmaya başladığınızda saçlarınızda beyazlıklar oluşacak ve endişelenmeyin.

Spreyi saçlarınıza uygularken tozların daha eşit dağılması için ellerinizle resimdeki gibi uygulayın. Yağlı görünen saç kökleri, diplerine doğru kuru şampuan tozlarının gittiğinden emin olun.

Bayanlar en önemli bölüme geldik. Kuru şampuan spreyini sıktınız şimdi masaj zamanı. Parmak uçlarınızla masaj yaparmış gibi şampuan tozlarını, saç köklerine iyice yedirin.

İşlemimiz bitti sayılır. Saçlarınızı biraz tarayın isterseniz şekil vermeye başlayabilirsiniz. Artık hacimli, yenilenmiş ve güzel kokan saçlara sahipsiniz.

Son olarak eğer bizden kuru şampuan markası tavsiyesi isterseniz : Davines ve Batiste genel olarak beğenilen kuru şampuanlardır.

kuru şampuan ne işe yarar konumuz hakkında yorumlarınızı aşağıdaki yerden yazabilirsiniz ayrıca sitemize abone olarak ücretsiz hediyelerimizden faydalanın.

kuru şampuan ne işe yarar

Teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir