Sims 4 Bedava mı

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 23:18

Herkese merhaba bugün sizlere çok güzel bir haberimiz var Sims 4 bedava mı diye merak edenlere.

sims 4 bedavamı?

Evet kısaca şöyle özetleyelim boyun yıllardır Sims 1 Sims 2 Sims 3 diye devam ediyordu son itibariyle Sims 4 oyunu bir aylığına bedava olduğunu açıkladı.

Sims 4 bedava mı diye merak edenlere umarız merakımı gidermiş izdir oyunun en güzel özelliklerinden biri aynı gerçek yaşamda olduğu gibi yaşantımızı canlandırabilir yoruz.

Kendimize bir ev kurup evimizin içinde şey biliyoruz kendimize bir arkadaş olup onunla

evlenebiliyoruz normal yaşantıda yaşayıp evlenebiliyor uz işe gidip çalışıp para kazanıp,

evimize eşya yiyecek içecek kıyafetler alabiliyoruz ev araba satın alabiliyoruz ya da istersen eşyaları satabiliyoruz Sims 4 bedava mı diye sormak isteyenler oluyor

Daha çok soranlara da sadece bir aylığına bedava olduğunu tekrar belirtelim.

Sims 4 bedava mı hayır sadece bir aylığına bedava bir ay sonrasında tekrar ücretli olacak yani şu anda indirip

kullanabilirsiniz eğlenceli oyunu mutlaka oynamanızı tavsiye ederiz.

hepinize teşekkür ederiz oynadıktan sonra lütfen aşağıdaki yorum bölümünden yazarak

oyunun yüzlü özellikleri var ise diğer kullanıcıların da öğrenmesi açısından yazabilirsiniz

onlara da faydalı olmuş olursunuz hepinize teşekkür ederiz aklınıza takılan soru görüş ve önerileriniz var ise yine aşağıdaki yorum bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Resmi sitesi

ÜCRETSİZ SİMS 4 NASIL İNDİRİLİR?

Sims oyunları hayranıysanız Electronic Arts’tan sizler için güzel bir haber var. 28 Mayıs tarihine kadar Origin üzerinden The Sims 4’ün temel paketini ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Oyun, Mac ve Windows bilgisayarlar için indirilebilir durumda. Ayrıca oyunun Digital Deluxe sürümünü de 49,99 dolardan satın alabilirsiniz.

Gerçek hayatta yapmak istediğiniz hemen hemen her şeyi yapmanıza olanak tanıyan Sims 4, geniş açık dünyası ve geliştirilebilir yapısı ile dünyanın en çok hayran kitlesine sahip oyunlarından biri konumunda. Oyunun en büyük avantajı, yalnızca erkekler değil kadınlar tarafından da takip edilmesi olarak gösterilebilir.

THE SİMS 4’Ü NASIL ÜCRETSİZ EDİNİRİM?

Oyunu Origin kütüphanenize eklemek için ilk olarak Origin sayfasına buradan gidebilirsiniz. Origin’in ana sayfasında karşınıza çıkan The Sims 4 ekranında Get it Now (Şimdi Al) butonuna tıklayarak oyunun satın alma sayfasına geldikten sonra Get it Free (Ücretsiz olarak al) butonuna tıklayın.

270 TL değerindeki The Sims 4 kısa süreliğine ücretsiz oldu!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir